
Пакет-Саше Паперовий GT340х100х40 Бурий Крафт 4035
580 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4035
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 340х100х40 Бурий Крафт 4035
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 340х100х40
Щільність: 40 г/кв. м
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісна 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Колір | Бурий |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 580 ₴/тис. шт.


