
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий GT 170х70х40 Білий Жиростойкий 100шт/уп 4070
85 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 4070
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 170х70х40 Білий Жиростойкий
Матеріал: білий крафт, жиростойкий
Щільність паперу: 105г/м2.
В упаковці 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 105 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Особливості | Жиростойкий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Тип | Пакет Паперовий З Боковим Розширенням |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
- Ціна: 85 ₴/упаковка


