
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий GT 170х90х40 Бурий Крафт 4090
100 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 4090
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 170х90х40 Бурий Крафт 4090
Колір: бурий крафт.
Розмір: 170х90х40 (Випічка, фаст-фуд)
Щільність: 40 г/кв. м
В одній упаковці 100шт пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісна 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Колір | Бурий |
- Ціна: 100 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


