
Пакет Паперовий З Вікном GT 420х140х50 вікно 50 Жиростійкий 1000шт/уп ЖЖМ
1 395 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ЖЖМ
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий З Вікном GT 420х140х50 вікно 50 Жиростійкий 1000шт/уп ЖЖМ
Колір / матеріал: бурий крафт, жиростійкий
Розмір: 420х140х50 + вікно 50
Щільність: 36 г / м кв.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одній упаковці 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 420 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Розмір вікна, мм | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт Жиростойкий |
- Ціна: 1 395 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


