
100 шт/уп
Пакет Паперовий Блоковий GT 175х115х280 Крафт 100 шт/уп 191
230 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 191
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет з прямокутним дном 175х115х280 бурий крафт 80г/м2 100 шт/уп 191
Розміри: 175х115х280 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 80 г/м2;
Матеріал: бурий крафт
Мінімальне замовлення від 100шт.
В упаковці 100 шт пакетів.
Використовується в основному для закладів швидкого харчування,для упаковки фаст-фуд продукції з собою.А так само для зберігання одягу,гастрономії, упаковки хлібо-булочних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 110 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 230 ₴/упаковка

