
Новинка
Упаковка Паперова Під Бургер GT 170х170 Біла Жиростійка 80г/м2 1707
780 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1707
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутик Паперовий GT 170х170 Білий Жиростійкий
Розмір – 170х170
Колір – білий, жиростійкий
Щільність – 80 г/м2
В упаковці – 1000 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 780 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон

