
100 шт/уп
Конверт Паперовий GT 163х130 Крафт 100 шт/уп 2002
120 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 2002
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конверт Паперовий GT 163х130 Крафт 100 шт/уп 2002
Колір/матеріал: бурий крафт
Розмір: 163х130
Щільність: 60 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одній упаковці 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 163 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 120 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


