
100 шт/уп
Пакет Конверт Паперовий GT 153х110 Оливка 100 шт/уп 2001
120 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 2001
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Конверт Паперовий GT 153х110 Оливка 100 шт/уп 2001
Колір/матеріал: оливка крафт
Розмір: 153х110
Щільність: 70 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному пакованні 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 153 мм |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 120 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


