
Под ФРИ
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі 115х100х40 Жиростійка 3622
470 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3622
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-саше для упаковки картоплі фрі, жиростійкий 3622
Колір/матеріал: бурий крафт, жиростійкий
Розмір: 115х100х40
Щільність 45г/м2
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
Мінімальне замовлення від 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 300 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 105 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 115 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 470 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


