
Святкова
Пакет Паперовий Святкова Мишка 300х140х50 Білий 100 шт/уп 3157
120 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 3157
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Святкова Ведмедик 300х140х50 Білий Крафт 3157
Колір/матеріал: білий крафт, жиростійкий
Розмір: 300х140х50.
Щільність: 40 г/м2.
В пакованні 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 120 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


