
Кутик Паперовий З Бічний Розширенням Goods Trade 250х170+50 Біла Жиростійка 2517
440 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2517
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутик Паперовий З Бічний Розширенням Goods Trade 250х170+50 Біла Жиростійка 2517
Розмір: 250х170+50
Цвет: Білий
Матеріал: Крафт жиростійкий
Щільність: 50 г/м2
В пакованні 1000 куточків.
Куточок із бічним розширенням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 50г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 440 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


