
Паперова Еко Упаковка Для Випічки GT 380х220х60 Крафт 3260
935 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3260
Паперові пакети ідеально підходять для упаковки різноманітної випічки, кондитерських та хлібо-булочних виробів, ковбасної і м'ясної продукції, сиру, фаст-фуду та іншого.
Колір/матеріал: Бурий крафт.
Розмір: 380х220х60.
Щільність: 40 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 300 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 105 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 380 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 935 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


