
Пакет Паперовий Під Картоплю Фрі 140х120х40 Жиростійкий 120гр 4040
558 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4040
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Під Картоплю Фрі 120гр Goods Trade 140х120х40 Жиростійкий 4040
Колір/матеріал: бурий крафт, жиростійкий
Розмір: 140х120х40.
Щільність: 65 г/кв. м
Мінімальне замовлення від 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 65г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Місткість: | 120 грам |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
| Колір | Бурий |
- Ціна: 558 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


