
100 ШТ
Пакет-Саше Паперовий GT 140х120х40 Бурий Жиростійкий 100 шт./паковання 4040
75 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 4040
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 140х120х40 Бурий Жиростійкий 4040
Колір/матеріал: бурий крафт, жиростійкий (виробник паперу — Швеція)
Розмір: 140х120х40
Щільність: 65 г/м2.
В одному пакованні 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 65г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
| Колір | Бурий |
- Ціна: 75 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


