
115х70
Куток Паперовий GT 115х70 Білий Жиростійкий 1157
300 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1157
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок Паперовий Goods Trade 115х70 Білий Жиростійкий 1157
Колір: білий крафт, жиростійкий
Розмір: 115х70.
Щільність: 36 г/м2.
В пакованні 1000 куточків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Тип | Куточок паперовий |
| Жиростойкий | Так |
- Ціна: 300 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


