
Шаурма
Пакет-Саше Паперовий GT 230х90х50 Білий 60г/м2 1000 шт/уп 2950
450 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2950
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 230х90х50 Білий 60г/м2 1000 шт/уп 2950
Колір/матеріал: білий крафт.
Розмір: 230х90х50
Щільність: 60 г/м2
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 450 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


