
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі GT 150х120х50 Жиростійкий 1661
526 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1661
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі GT 150х120х50 Жиростійкий 1661
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 150х120х50.
Щільність: 38 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 38 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 526 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


