
Упаковка Під Хліб GT 280х180х50 Крафт 2816
594 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2816
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет під хліб 280х180х50 бурий крафт
Колір/матеріал: бурий крафт
Розмір: 280х180х50
Щільність: 40 г/м2
В упаковці 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 594 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


