
100шт
Пакет-саше Паперій GT 230х200х40 Бурячий Крафт 100шт/уп 2240
130 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 2240
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-саше Паперовий Goods Trade 230х200х40 Бурій Крафт 2240
Колір/матеріал: бурей крафт.
Розмір: 230х200х40.
Щільність: 40 г/м2.
В упаковці 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 230 мм |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Ручки | Ні |
| Матеріал | Бурій Крафт |
| Колір | Бурій |
- Ціна: 130 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


